דלתות פלדה
 22/06/2009 
דלתות פלדה


 כעושים שיפוץ לדירה אחד הדגשים החשובים הוא בחירת דלת כניסה חסינה ואיכותית שתהיה גם יפה מבחינת עיצובה. דלתות פלדה הן הדלתות המוכרות ביותר והשימושיות ביותר עבור דלתות כניסה בישראל. ניתן לראות את דלתות הפלדה בכל בניין דירות וכן בבנייני משרדים. דלתות פלדה הן פופולאריות במיוחד בעקבות החסינות

 

דלתות פלדה - על הייצור והפן הבטחוני שלה

כאמור לעיל, הבחירה בדלתות פלדה בראש ובראשונה היא בעקבות הביטחון שאלו מעניקות ללקוחותיה. דלת פלדה סטנדרטית בישראל תהיה בנויה משני לוחות פלדה אשר עוברות תהליך ציפוי בעיבוד תעשייתי שמסייע למנוע חלודה והופך את הדלת לעמידה במיוחד לאורך שנים. דלת פלדה תכלול שלושה צירים חזקים שיכולים לשאת משקל רב ומקנים לדלת עמידות. העמידות של הדלת נובעת גם מצורת ההרכבה שלה ומילוי החלל הפנימי בפוליאוריטן שהופך את הדלת למקשה אחת שחסינה בפני טריקות דלת ורעידות למיניהן. דלתות הפלדה בישראל צריכות לעמוד בתקנים הישראלים ולכלול מנעול רב בריחי שמאפשר הגנה ברמה גבוהה. התקן מפרט גם את מספר הצילינדרים הנדרשים לדלת פלדה. בעקבות תהליך הייצור של דלת פלדה שהופך אותה לחסינה במיוחד ובעקבות ריבוי הבריחים והצילינדרים היא נחשבת לאחת הדלתות הבטוחות ביותר בשוק דלתות הכניסה.

 

דלתות פלדה מעוצבות - מה בקטלוג?

המגוון של דלתות פלדה מעוצבות הוא נרחב מאוד. במקום דלת פלדה רגילה ומשעממת אנחנו נרצה דלת עם עיצוב מיוחד שתעיד על האופי שלנו ותיצור רושם ראשוני טוב לאורחים שמחכים להיכנס לפנים הבית. שיטות צביעה מגוונות כגון צביעה בתנור יוצרות אפקטים מיוחדים לדלתות הפלדה. ניתן למנות מספר עיצובים וסגנונות פופולאריים בעיצוב דלתות פלדה כדלקמן:

סגנוון "הייטק" - דלתות פלדה בסגנון הייטק ישמשו הרבה פעמים משרדים ובתי עסק שרוצים לבחור בדלת כניסה מתוחכמת מבחינה עיצובית ומצד שני גם בטיחותית כעושים שיפוץ לדירה אחד הדגשים החשובים הוא בחירת דלת כניסה חסינה ואיכותית שתהיה גם יפה מבחינת עיצובה. דלתות פלדה הן הדלתות המוכרות ביותר והשימושיות ביותר עבור דלתות כניסה בישראל. ניתן לראות את דלתות הפלדה בכל בניין דירות וכן בבנייני משרדים. דלתות פלדה הן פופולאריות במיוחד בעקבות החסינות והאיתנות שלהם בפני פורצים ופולשים שרוצים לפגוע ברכוש ובנפשות שבצד השני של הדלת. בעבר הבחירה בדלתות פלדה הייתה בפן הפרקטי בלבד, אך הדרישה הגדולה לדלתות מעוצבות הביאה לכך שנוצר קו נרחב מאוד של דלתות פלדה מעוצבות בסגנונות שונים.

        שתשמור על החומרה היקרה שמאחוריה. סגנון ההייטק יתבטא בעיצוב מודרני, נקי ומינימליסטי. המשקופים של דלת הייטק יכולים להיות נסתרים וליצור מראה מינמליסטי ומודרני כאילו והדלת מוטבעת בקיר ומהווה חלק ממנו. סגנון נוסף בדלתות פלדה מהייטק הינו מקשת פלדה אחת המחולקת על ידי פסים רוחביים מאלומיניום - עיצוב שיוצר תחושה של קדמה, קרות ומודרניות.

        סגנון יווני - דלתות פלדה בסגנון יווני יהיו עשויות ברובן מפלדה אך יכללו גם חלון מזכוכית מחוסמת שיכניס אור לפנים הבית, יעניק עיצוב מיוחד אך לא ייסכן את בטיחות ופונקציונאליות הדלת. הסגנון היווני לוקח אותנו לתקופה אחרת בארץ אחרת באמצעות עיטורים ופרזולים מיוחדים על גבי הדלת וצוהר החלון נוצר הסגנון היווני של דלתות הפלדה.

        סגנון פנורמי - דלת פלדה בדגם פנורמי תתבטא בחלון זכוכית חסינה מפני פריצות שעל גביו סורגים בעיצובים שונים. העיצוב של הסורגים על גבי החלון יוצר את הייחודיות של הדלת, כמו כן הצבע הנבחר לה. סגנון פנורמי מתאים לבתים פרטיים ומעניק תחושה ייחודית וביתית.

סגנון קלאסי - דלתות פלדה שאנו רגילים לראות בבנייני דירות הן פשוטות וחלקות במראה קלאסי של דלת פלדה. אך גם את הסגנון הקלאסי ניתן למתק ולסגנן על ידי צבע מיוחד. כך למשל צביעת דלתות פלדה בשיטת התנור יוצרת צורות ומרקמים מיוחדים לדלת שהופכים אותה ללא פחות מסוגננת מאחיותיה.

 
 
  
  
פלדלת עם צילינדר מיוחד - MT5   פלדלת עם ציל...
₪2,200.00
צילינדר אינטראקטיב   צילינדר אינט...
₪350.00
מנעול מספרים מכני - מנעול שבת   מנעול מספרים...
₪390.00
חרמון   חרמון
₪4,400.00
פלדלת מודרנית   פלדלת מודרני...
₪7,000.00
דלת פלדלת ללא התקנה - משקוף בנייה   דלת פלדלת לל...
₪1,450.00
ממילה   ממילה
₪5,800.00
צילינדר מולטילוק MT5   צילינדר מולט...
₪450.00
דגם 1004   דגם 1004
₪3,600.00
פלדלת רב בריח מעוצבת   פלדלת רב ברי...
₪6,400.00
דגם 2505   דגם 2505
₪4,800.00
פלדלת עם פסי ניקל   פלדלת עם פסי...
₪2,990.00
עינית דיגיטאלית לדלת   עינית דיגיטא...
₪430.00
דגם 1506   דגם 1506
₪9,000.00
דגם 7060   דגם 7060
₪3,700.00
דגם 2503   דגם 2503
₪3,400.00
דגם כפולה מיוחדת   דגם כפולה מי...
₪9,000.00
דגם פירנצה   דגם פירנצה
₪5,400.00
  

כתובתינו
מחסן ותצוגה:
ז'בוטינסקי 72
בני-ברק

חפשו אותנו בפייסבוק
 Facebook

 

עמוד ראשי   |  שירותים   |  אודותינו   |  מבצעים   |  סל קניות   |  מאמרים   |  קבלנים   |  פייסבוק

 
מסחר אלקטרוני
חנות וירטואלית | אחסון אתרים
 
Web Design by Eyal Eliraz